Mardin Haber
HV
21 EYLÜL Perşembe 14:02
YOL DURUMU
1Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikameti sağ tüpü bakım onarım çalışmaları nedeniyle kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
2TEM Otoyolunun Kurtköy Ücret Toplama İstasyonunda SGS kurulması çalışmaları nedeniyle Kurtköy Gişelerinden Otoyola giriş kapatılarak, trafik Orhanlı Gişelerine yönlendirilecektir. Otoyoldan çıkış ise servis yolundan kontrollü olarak sağlanacaktır. Çalışmalar 24 saat esasına göre yapılacaktır.
3İzmir-Aydın Otoyolunun 92-95.km.leri arasında (Aydın Kuzey Kavşağı-Çine-Muğla Kavşağı) üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İzmir-Aydın istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4Kuzey Marmara Otoyolunun 156-161.km.leri arasında Kuzey Taşıma yolunda (Ankara-İstanbul istikameti) yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Zara-İmranlı-Kızıldağ yolunun 36-39.km.leri arasında PMT ve asfalt sathi kaplama çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
6Diyarbakır-Silvan yolunun 52-54.km.leri arası eksen sol yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım sağ şeritten gidiş geliş olarak sağlanmaktadır.
7Aydıncık-Silifke yolunun 25-28.km.leri arasında (Büyükeceli-Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Vezirköprü-Durağan yolunun 5-8.km.sinde sanat yapısı yapım çalışmalarından dolayı ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
9Yalova-Kocaeli İl Sn.-Yalova-Bursa yolunun Kocaeli-Bursa istikameti 25.km.sinde farklı seviyeli kavşakta köprü genleşme derzi bakım ve onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım farklı seviyeli kavşağın şehir geçişi bağlantı yolundan sağlanacaktır.
10Pınarbaşı-Gürün yolunun 36-37.km.leri arasında Örenşehir kavşağı mevkiinde yol yapım çalışması olduğundan ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin Trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
11Artvin-Hopa yolunun 47-64.km.leri arasında bulunan Seyitler 1, Seyitler 2, Sümbüllü 1, Sümbüllü 2, Sümbüllü 3, Sümbüllü 4, Erenler 1, Erenler 2, Erenler 3, Adagül tünellerinde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 21.09.2023-22.09.2023 tarihlerinde (2 gün), 08:00-17:30 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.